Kapat
Üye olun ya da Gönüllü olun
Müzikist olarak sizlere her zaman birlikteyiz.
"Mesajı gönder" butonuna bastığınızda KVKK Aydınlatma Metnimizi okuduğunuzu kabul etmiş olursunuz.
Kapat
Hakkımızda
Hakkımızda

Müzikist daha erişilebilir sanat ve sanat eğitimi için öğretmenlerle, öğrencilerle ve genç sanatçılarla çalışmalar yürüten sivil toplum kuruluşudur. Müzikist, doğa farkındalığı başta olmak üzere, müziğin etkili ifade gücünü kullanarak çevresel ve toplumsal sorunların çözümünde rol alıyor.

Müzikist, 2016 yılında Onur Kahvecioğlu tarafından ilk tohumları atıldı ve 24 Nisan 2017 yılında Bursa'da kuruldu. İstanbul ve Bursa merkezli olarak çalışmalarını sürdüren Müzikist, birçok farklı ülke ve şehirde bulunan üye ve gönüllüsüyle faaliyetler yürütmektedir. 


 2017 'den bugüne kadar 14 bine yakın faydalanıcıya ulaşan Müzikist;

Yaklaşık 120 genç bağımsız sanatçıya görünürlük desteği verdi. 250'ye’ yakın müzik öğretmeninin mesleki gelişim eğitimlerine katılmasını sağladı. Bunun yanı sıra 121 konser, 10 festival, Geleceğin Müzik İnsanları Programı'yla müzik bölümü öğrencileriyle 72 mentorluk seansı gerçekleştirildi. Müzik kültürü ve teorisine yönelik 77 atölye ve seminer gerçekleştirirken, dezavantajlı ve başarılı müzik bölümü öğrencilerine 72 enstrüman desteği sağladı. 


 

#müzikist #sanatdoğainsan #müziğintümrenkleri