Kapat
Üye olun ya da Gönüllü olun
Müzikist olarak sizlere her zaman birlikteyiz.
"Mesajı gönder" butonuna bastığınızda KVKK Aydınlatma Metnimizi okuduğunuzu kabul etmiş olursunuz.
Kapat
.

Geleceğin Müzikist'leri Programı Başvuruları Açıldı

Müzik bölümü öğrencilerinin müzikal gelişimlerini desteklemek ve kariyerlerinde yol göstermek amacıyla tasarladığımız  "Geleceğin Müzikist'leri Programı", öğrencilerin kariyer hedeflerini belirlemelerine, sanat alanındaki fırsatlar hakkında bilgi edinmelerine ve ağlarını genişletmelerine destek sağlamayı hedeflemektedir.

Bu yıl özellikle deprem bölgesi özelinde ilerleteceğimiz program Avrupa Birliği Sivil Düşün'ün Gayret Programı tarafından desteklenmektedir. 

Programa katılmak ve kariyer sürecinizde mentorlar tarafından desteklenmek isterseniz aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.


*Programa kabul alan müzik bölümü öğrencileri, müzikal gelişim için tasarlanan atölyelerin yanında, alanında başarılı müzik insanları ve mentorlarla çalışma fırsatı yakalayacaktır.

Program:  "Geleceğin Müzikist'leri Programı" mentorluk ve kapasite gelişimini kapsamaktadır. Program, 4 ay süresince toplam; 8 menti-mentor görüşmesi ile  4 atölye ve 2 söyleşiyi içermektedir. 
 

Katılım Koşulları: 
 

  • Deprem bölgesindeki lise veya üniversite kademelerinde müzik bölümü öğrencisi olmak,
  • Müzikal gelişim konusunda hevesli ve gelişime açık olmak,
  • Programa devam konusunda özenli olmak.

    Ayrıntılar başvuru formunda belirtilmiştir.

Eğer sen de müzik bölümü öğrencisi olarak, müzikal gelişimine ve kariyerine odaklanmak istiyorsan Şimdi Başvur!
 
Eğer sen de bir müzik profesyoneli ve uzman mentor olarak, Geleceğin Müzikist'leri Programında ‘mentor’ olmak istersen Şimdi Form Doldur! 


#geleceğinmüzikistleriprogramı #müzikeğitimi #müzikist #anadolusanatdolu