Kapat
Üye olun ya da Gönüllü olun
Müzikist olarak sizlere her zaman birlikteyiz.
"Mesajı gönder" butonuna bastığınızda KVKK Aydınlatma Metnimizi okuduğunuzu kabul etmiş olursunuz.
Kapat
.

Depremzede Öğrenciler İçin Enstrüman Destek Programı

6 Şubat 2023 tarihinde Gaziantep ve Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve 11 ilimizi etkileyen deprem hepimizi derinden sarstı. Depremde müzik bölümü öğrencilerinin enstrümanları da enkaz altında kaldı ya da zarar gördü. Mevcut şartlarda bir öğrencinin bu zararı karşılaması oldukça güçtür. Müzikist olarak bu durumun farkındayız.

Müzikist, depremde enstrümanı zarar gören müzik bölümü öğrencilere yönelik Enstrüman Destek Programı'nı başlattı. Bu kapsamda Müzikist tüm imkanlarını kullanmaya hazırdır. Bu yolda bizimle ilerleyen tüm bağışçılarımızla birlikte, kaynaklarımızı müzik bölümü öğrencileri için kullanmayı amaçlıyoruz. 

Destek programımızı daha adil yürütmek adına, belge ve referans değerlendirmeleri devam etmektedir. Bu nedenle şubat ayında planlanan ilk aşama gönderilerini, mart ayının ilk yarısı olarak revize ediyoruz.

İlk aşamada başvurusu geçerli olarak değerlendirilen 75 öğrenciye enstrüman desteği, 25 öğrenciye onarım desteği sağlanacaktır.

Deprem bölgesindeki durumu da göz önünde bulundurarak sürecin uzun olduğunun farkındayız. Destek programımızı bu anlayışla ilerleteceğiz.

Enstrüman destek programı için başvurular devam ediyor. Aşağıdaki linkten başvuru formuna ulaşabilirsiniz. 
https://forms.gle/gKQHEMET9btEAPrm9